Hotel Tommy Náchod - wellness & congress centre

Luxusní ubytování nedaleko centra Náchoda, kvalitně vabavené wellness centrum, restaurace s výbornou kuchyní i zázemí pro konference či školení. 

Hotel Tommy

Popis ubytování

Hotel Tommy naleznete nedaleko centra města Náchod, v příměstské části Babí. Součástí hotelu Tommy je velmi dobře zařízené wellness centrum, kde můžete využít krytý bazén s protiproudem, relaxační koupel ve vířivé whirpool vaně, fitness centrum nebo sportovní a rekondiční masáže. Hotel Tommy je také moderně vybaven konferečním zázemím s maximální kapacitou pro 200 osob. Ubytování se nabízí ve 30-ti luxusně vybavených dvoulůžkových pokojích o maximální kapacitě 70 osob. Samozřejmostí hotelu je restaurace se širokým výběrem lahodných pokrmů obzvláště středomořské kuchyně. Posedět můžete také v lobby baru u sklenky dobrého vína.

 

  • Kapacita hotelu: 70 osob (30 x dvoulůžkový pokoj /12 x economy class, 4 x standard class, 14 x superior class)
  • Vybavení hotelu: recepce, lobby bar restaurace, salónek, hlídané parkoviště, bezbariérový přístup, připojení na internet, koferenční sál o max. kapacitě 200 osob, dětská postýlka, možnost platby kartou
  • Vybavení pokojů: sprcha, wc, televize, satelit,  telefon s přímou provolbou, internet
  • Konferenční vybavení: dataprojektor, plátno, ozvučení, bezdrátový mikrofon, flipchart, dvd přehrávač, internet
  • Check - in: 14 - 22:00
  • Check - out: 10:30

 

Doporučujeme

 

Ceník a poptávka ubytování

Pro zobrazení nejvýhodnější ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešlete přímo do ubytovacího zařízení.

 

Hotel Tommy Náchod ****

Obec: Náchod

Poloha: okraj obce

Region: Náchodsko

Poloha na mapě

Kontakt

Region Adršpach Pondělí - pátek: 08:00 -17:30